Wishlist 0
()
Ne pare rău!
Nu ai niciun produs în wishlist.
TVA CADOU la toate produsele de mobilier și tapițerie! Ofertă valabilă în limita stocului.
Bucuresti Timisoara Constanta Cluj Buzau Brasov Sibiu Pitesti Pitești iStock Beiuș Bacau Piatra-Neamt Bistrita Dej Viseu de Sus Baia Mare Satu Mare Târgu Mureș Zalau Focsani Oradea Targu-Jiu Turnu Magurele Botoșani Resita Alexandria
București
Bucuresti Vitantis

Adresă: Complex Comercial Vitantis, București
Telefon: 0757076759
bucuresti-vitantis@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 21:00

Marți:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 -21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 21:00

București
Bucuresti Colentina

Adresă: Sos. Colentina nr. 426B, București
Telefon: +40 756 026 336
bucuresti-colentina@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 21:00

Marți:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 21:00

București
Bucuresti Alexandriei

Adresă: Soseaua Alexandriei, Nr.152 (Centrul Comercial Cora Alexandriei) București
Telefon: +40 756 026 350
bucuresti-alexandriei@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 21:00

Marți:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 21:00

Timișoara
Timisoara Arcade

Adresă: Calea Aradului, Nr. 56, Timișoara
Telefon: +40 757 076 729
timisoara-real@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 21:00

Marți:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 21:00

Timișoara
Timisoara Alfa

Adresă: Str. Ardealului, Nr. 70, Timișoara
Telefon: +40 757 076 730
timisoara-alfa@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 18:00

Marți:  09:00 - 18:00

Miercuri:  09:00 - 18:00

Joi:  09:00 - 18:00

Vineri:  09:00 - 18:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  închis

Constanța
Constanta Bratianu

Adresă: Str. Cumpenei, Nr. 2, Constanța
Telefon: +40 757 025 488
constanta@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 21:00

Marți:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 21:00

Cluj-Napoca
Cluj Napoca Iris

Adresă: Bulevardul Muncii nr. 1-15, Cluj-Napoca
Telefon: +40 757 076 737
cluj@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 21:00

Marți:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 21:00

Buzău
Buzau Galleria

Adresă: Str. Unirii, Nr. 301 A, Buzău
Telefon: 0758252596
buzau@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  08:00 - 20:00

Marți:  08:00 - 20:00

Miercuri:  08:00 - 20:00

Joi:  08:00 - 20:00

Vineri:  08:00 - 20:00

Sâmbătă:  08:00 - 20:00

Duminică:  08:00 - 20:00

Brașov
Brasov Darste

Adresă: Str. Brazilor, Nr. 61, Brașov
Telefon: +40 757 076 748
brasov@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 20:00

Marți:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 17:00

Duminică:  închis

Brașov
Brasov Coresi

Adresă: Str. Zaharia Stancu Nr. 1 Brașov
Telefon: +40 759 046 710
brasov-coresi@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  10:00 - 21:00

Marți:  10:00 - 21:00

Miercuri:  10:00 - 21:00

Joi:  10:00 - 21:00

Vineri:  10:00 - 21:00

Sâmbătă:  10:00 - 21:00

Duminică:  10:00 - 21:00

Sibiu
Sibiu Aeroport

Adresă: Str. Alba Iulia, Nr. 77A, Sibiu
Telefon: 0757076733
sibiu@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  10:00 - 20:00

Marți:  10:00 - 20:00

Miercuri:  10:00 - 20:00

Joi:  10:00 - 20:00

Vineri:  10:00 - 20:00

Sâmbătă:  10:00 - 18:00

Duminică:  10:00 - 18:00

Botoșani
Botosani Uvertura

Adresă: Calea Națională, nr. 91, Botoșani
Telefon: +40 756 026 039
botosani@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  10:00 - 21:00

Marți:  10:00 - 21:00

Miercuri:  10:00 - 21:00

Joi:  10:00 - 21:00

Vineri:  10:00 - 21:00

Sâmbătă:  10:00 - 22:00

Duminică:  10:00 - 22:00

Oradea
Oradea Era Park

Adresă: Str. Calea Aradului nr. 62, Oradea
Telefon: +40 758 252 568
oradea@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  10:00 - 21:00

Marți:  10:00 - 21:00

Miercuri:  10:00 - 21:00

Joi:  10:00 - 21:00

Vineri:  10:00 - 21:00

Sâmbătă:  10:00 - 21:00

Duminică:  10:00 - 20:00

Bacău
Bacau Milcov

Adresă: Str. Milcov, Nr 2A si 2-4, Bacău
Telefon: +40 756 026 360
bacau@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 21:00

Marți:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 21:00

Piatra-Neamț
Piatra Neamt Galleria

Adresă: Str. Plaiesului, Nr. 2 Piatra-Neamț
Telefon: +40 757 076 727
piatra-neamt@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  10:00 - 21:00

Marți:  10:00 - 21:00

Miercuri:  10:00 - 21:00

Joi:  10:00 - 21:00

Vineri:  10:00 - 21:00

Sâmbătă:  10:00 - 21:00

Duminică:  10:00 - 21:00

Satu Mare
Centrul Comercial Aushopping

Adresă: Str. Careiului, Nr. 77-79, Satu Mare
Telefon: 0757076736
satu-mare@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 21:00

Marți:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 21:00

Baia Mare
Aushopping Baia Mare

Adresă: Bld. Bucuresti, Nr. 144, Centrul Comercial Auchan, Baia Mare
Telefon: 0759046707
baia-mare@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 21:00

Marți:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 21:00

Târgu Mureș
Centrul comercial Auchan

Adresă: Bulevardul 1 Decembrie 1918 Nr. 291 Târgu Mureș
Telefon: 0757076794
targu-mures@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 21:00

Marți:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 20:00

Bistrița
Magazin partener

Adresă: Str. Calea Moldovei , Nr. 15 A, Bistrița
Telefon: +40 788 313 104
bistrita@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  08:00 - 18:00

Marți:  08:00 - 18:00

Miercuri:  08:00 - 18:00

Joi:  08:00 - 18:00

Vineri:  08:00 - 18:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  închis

Dej
Magazin partener

Adresă: Str. Unirii, Nr. 2, Dej
Telefon: +40 731 319 158
dej@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 19:00

Marți:  09:00 - 19:00

Miercuri:  09:00 - 19:00

Joi:  09:00 - 19:00

Vineri:  09:00 - 19:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  închis

Vișeu de Sus
Magazin partener

Adresă: Str. 22 Decembrie, S23 (parter), Vișeu de Sus
Telefon: +40 754 025 850
viseu-de-sus@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  08:00 - 17:00

Marți:  08:00 - 17:00

Miercuri:  08:00 - 17:00

Joi:  08:00 - 17:00

Vineri:  08:00 - 17:00

Sâmbătă:  08:00 - 13:00

Duminică:  închis

Zalău
Magazin partener

Adresă: Str. Gara Veche, Nr. 2 Zalău
Telefon: +40 741 217 172
zalau@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 18:00

Marți:  09:00 - 18:00

Miercuri:  09:00 - 18:00

Joi:  09:00 - 18:00

Vineri:  09:00 - 18:00

Sâmbătă:  09:00 - 12:00

Duminică:  închis

Focșani
Magazin partener

Adresă: Str. Anghel Saligny, Nr. 5 bis, Focșani
Telefon: +40 785 268 344
focsani@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 19:00

Marți:  09:00 - 19:00

Miercuri:  09:00 - 19:00

Joi:  09:00 - 19:00

Vineri:  09:00 - 19:00

Sâmbătă:  09:00 - 13:00

Duminică:  09:00 - 13:00

Beiuș
Magazin partener

Adresă: Piața Samuil Vulcan, Nr. 10, Beiuș
Telefon: +40 744 254 788
beius@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 17:00

Marți:  09:00 - 17:00

Miercuri:  09:00 - 17:00

Joi:  09:00 - 17:00

Vineri:  09:00 - 17:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  închis

Târgu Jiu
Magazin partener

Adresă: Str. Victoriei, Nr. 151, Târgu Jiu
Telefon: +40 721 294 597
targu-jiu@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 19:00

Marți:  09:00 - 19:00

Miercuri:  09:00 - 19:00

Joi:  09:00 - 19:00

Vineri:  09:00 - 19:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  Inchis

Reșița
Magazin partener

Adresă: Str. I. L. Caragiale, Nr. 16, Reșița
Telefon: +40 726 172 086
resita@casarusu.ro
Vezi locația pe hartă ORAR:

Luni:  09:00 - 17:00

Marți:  09:00 - 17:00

Miercuri:  09:00 - 17:00

Joi:  09:00 - 17:00

Vineri:  09:00 - 17:00

Sâmbătă:  închis

Duminică:  închis